0

"Jestem jak spychacz, nic nie stanie na mojej drodze" - jest jak chory - musi sie leczyć o_0

zastanawiam sie tylko czy oni znaja sie na piłkarskim a szczególnie na biznesowym rzemiośle? Smiem w to bardzo wątpić. Nie wszystko można kupić panie Fahim ;]

a co do Robinho - zrobił z siebie pośmiewisko na całą Europe, no ale jak to mawiam - są piłkarze i 'piłkarze' ;]

0

a Real w Sorii ;]]

0

ludzie, z tego co sie orientuje to Numancia jeszcze nigdy nie przegrała u siebie w najwyższej klasie rozgrywek hiszpańskich!! u siebie są naprawxde mocni! z resztą Barca starty sezonów ma na ogół koszmarne! podobnie było w pamiętnym sezonie 05/06, tam na inauguracje nie sprostała Alaves, choć tylko dzięki Bonano, do 7,8 kolejki grali słabo, poniżej oczekiwan, dopiero później forma sie zoptymalizowała, a jak sie skonczyło każdy chyba wie, kilkunastopktowa przewaga nad Realem na koniec rozgrywek!! w tym sezonie równiez tak może być. troche optymizmu, ludzie!!!

0

dla mnie to w ogóle wielkie nieporozumienie klasyfikowac najlepsze transfery już na starcie sezonu!! tak naprawde nie wiadomo jaki transfer wypadł najbardziej okazale pod względem czysto sportowym, po jakimś czasie dobiero sie okaże ale na pewno nie teraz! równie dobrze transfer VdV może okazać sie kompletną klapą z biegiem czasu, a najlepszym np. Pawliuczenki. nie wiadomo. ale pod względem finansowym i medialnym zgadzam sie nawet z tym zestawieniem.

0

...chyba tyłkiem w dyskotece ;DDD

0

R80 zagrał dobre spotkanie? goolo wiec chyba oglądaliśmy inny mecz tylko problem kto ten właściwy ;]] zagrał tak jak nas przyzwyczaił w przeciągu ostatnich 2 sezonów, czyli wolno, ospale, sennie, z krótkimi momentami przebłysku, nic więcej. Pirlo na razie do pięt nie dorasta ;] Podkreślam również znakomite spotkanie w wykonaniu Juliano, troche słabsze Deco i porównywalne do R80 - Gio ;]

0

W sumie skład nie zmienił sie personalnie praktycznie w ogóle w porównaniu z poprzednim sezonem,ale mam nadzieje że zmieni sie styl drużyny, chce zobaczyć bardziej ofensywną, dużo dokładniejszą, szybką i skuteczną Barce! ;]

0

fffj

jestes normalnie debeściak xDD

0

Gitarkafcb

tak, na dzien dzisiejszy Paul jest dużo lepszy od Iniesty ! Choć do Xaviego jeszcze mu brakuje ;]

0

fffj

ten 'rudy' o którym piszesz pyknął taką bramke Barcelonie że Buffonowi co najwyżej nos by przewiało. Cała druga linia Barcelony może jak na razie sznurować buty Scholes'owi pod każdym względem więc radze przestudiować podręcznik do piłki nożnej, najlepiej pana Jerzego, w sam raz na twój umysł.

0

misk00

aha czyli wg ciebie za ten 1 mecz, który był już z resztą formalnością, należy go dyskwalifikować wśród najlepszych tak? Rozumowanie to ty masz ...

0

dla mnie tytuł najlepszego napastnika LM jest jakąś paranoja!! Ronaldo nie dorastał do pięt Drogbie, z wyborem portero również sie nie zgadzam - VdS spisywał sie o niebo lepiej, reszta mogłaby zostać ;]

0

Wg mnie najbardziej interesująca jest grupa H - nie jest nigdzie powiedziane że Real wyjdzie z grupy po spacerku ;] Juve w tym sezonie bedzie nieobliczalne a i Zenit może pokazać co potrafi tym razem w LM ;>

Co do grupy Barcy - podziwiam wasz szałowy entuzjazm ;] Sadze że na Ukrainie bedzie ciężko i w Lizbonie bo Bazylee podejrzewam że przejdą spacerkiem w obydwu meczach ;]

0

jak to jest 442 to ja jestem Allahem :O

wg mnie niepotrzebnie Pep wystawił Alvesa i Samuela do podstawowej '11'

0

HenryBARCA

pomijajac już fakt że wypisujesz kompletne androny to czasem kibice Realu wchodzący na tą stronke mają więcej rozumu niż ty czy inni fani Barcy !

0

damianos

chyba tylko dlatego bo wywalił boskiego Zizou w pamiętnym finale prawda? ;]]

Zaskoczony jestem tą decyzją, dla samego obejrzenia na żywo w Krakowie tego sędziego powinno sie tam jechać ;] Również uważam że to znakomity sedzia, może nog sobie nie połamie na tej murawie =)

0

damian VeB

gdzie masz te WIEŻE bo jakoś nie widze ..

tylko liczy sie wymiana Etoo - Benzema ........ za jakieś 5 lat xD

0

Chce - nie chce, ale musi, nie ma innego wyjscia ;]]

0

nooo zaiste, szkoda ...

0

Musze przyznać że Real pokazał całą palete swoich możliwości w tym meczu, a szczególnie w koncówce, grając w '9' !! Barca za Rijkaarda zapewne straciłaby jeszcze 2,3 bramki w takim momencie a Real pokazał cholerną determinacje i wole walki z czego ostatnimi laty słynie. Jestem pod wielkim wrażeniem Blancos, jesli tak bedzie wyglądał ich sezon - to już zacieram ręce, uwielbiam emocje ;> Sądze również że Real bedzie w tym sezonie dużo mocniejszy, szczególnie mentalnie, niż w ubiegłych dlatego mam nadzieje że Barca dotrzyma im kroku i bedzie ciekawa końcówka sezonu ;)

0

Ronnie WRÓÓÓCĆĆ !!!

0

Blatter chce sie podlizać Barcelonie xD No to Barca zwycięstwo w LM ma juz zapewnione ^^

0

zapowiada sie na kolejną sage typu 'Ronaldinho w Milanie' czy 'Cristiano Ronaldo w Madrycie' ...

0

Zamieniłbym Pedro na Jeffrena zdecydowanie!

0

on nie jestz wart nawet 15mln !!

0

czyli twierdzisz że barcelona powinna opierać swoją siłe tylko na Messim yaya czy Etoo? jesteś w dużym błędzie! Kazda drużyna która ma aspiracje o najwyższe cele MUSI mieć 22 prawie równych zawodników, bo zgadzam sie że np Messiego trudno zastąpić, ale jest na rynku wielu grajków którzy nie mają dużo gorszej techniki od niego i chociaż mogą nawiązać walke z najlepszymi. A za te liczne kontuzje odpowiadał przede wszystkim kochany sztab medyczny, teraz sie troche zmienił więc może nie bedzie ich tyle co w poprzednich sezonach. Szkoda że zarząd nie kupił nikogo odpowiedniego jako zmiennika Leo, bo wiadomo jaki on jest kontuzjogenny, a Pedro nie oszukujmy sie, nie jest odpowiednim zawodnikiem do walki w LM

jeszcze co do realu .. a napisz mi kogo to wina że forma najważniejszych piłkarzy barcy odleciała w najważniejszym momencie sezonu? Real może nie grał joga bonito ale na pewno najrówniej spośród wszystkich ekip. Człowieku 18 pktów przewagi to nie jest przypadek!! Nie pamietam kiedy te obie drużyny dzieliła aż taka przepaść! Byli po prostu lepiej przygotowani do sezonu pod każdym względem. Człowiek uczy sie na błędach dlatego mam nadzieje że zarząd odrobił lekcje i teraz bedzie inaczej bo chyab żaden kibic Barcy nie zniesie trzeciego pod rząd koszmarnego sezonu.

0

ja i Realowiec? ;DD jasne, razem z Looky'm siedzimy przed ekranem z popcornem i szalikami Blancos na szyi zawsze gdy grają swoje mecze. Looky może potwierdzić ;>> oj widać że jesteś tu nju ;p

Real za Capello zgadzam sie, strzelał w koncówkach .. ale czy to zabronione w przepisach? Dlaczego Barcelona nie mogła mieć takiego 'fuksa' jak wtedy Blancos hm? Zyczyłbym sobie tego ;] Piłka nożna to taki sport w którym gra sie do konca na max. możliwości!! Jeśli tak nie jest nie osiąga sie sukcesów. potwierdziła to barcelona w ubiegłym sezonie chociażby z przeciętnym Betisem - wygrywając 2:0 przewaliła 2:3, takim sposobem nie zdobedzie sie mistrzostwa! Natomiast real za Schustera był poza zasięgiem każedego co pokazuje tabela. Barcelona w dobrej formie nawet nie wyprzedziłaby ich, grali jajrówniej z wszystkich.I zwalanie wszystkiego an kontuzje jest smieszne i dziecinne, real równiez nie grał całego sezonu w żelaznym składzie a mimo to miał równą ławke której Barca nie miała. Licze że ten sezon bedzie inny i bardziej wyrównany ;] Lubie emocje szczególnie w koncówkach sezonów ;>>

0

markes

moge prosić o jaśniejsze sprecyzowanie swojego komenta bo nie zrozumiałem za bardzo ;))

0

oscp

może dać siekiere?

pomijając fakt że pierwsze GD w poprzednim sezonie były 23 a nie ja twierdzisz 21 to tegoroczne odbędą sie nie 17 a 14 ;]] to w ramach powiadomienia ;>>

0

pilara99999

czy dobrze zrozumiałem czy uważasz że Real wygrał lige w poprzednim sezonie FARTEM?! Człowieku spójrz chociaż na tabele najpierw zanim napiszesz coś idiotycznego!

i chciałbym zauważyć że Real wczoraj zagrał w okrojonym składzie wiec nie ma sie czym zbytnio podniecać ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?